10 آذر 1401 ساعت 10:18

بردسیر

فرمانده انتظامی بردسیر خبر داد:
کلاهبرداری با بهانه سفر به عتبات در بردسیر

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از شناسایی و دستگیری عامل کلاهبرداری با ترفند سفر به عتبات خبر داد و گفت: بهترین راه برای سفر به عتبات مراجعه به نمایندگی ها و دفاتر معتبر است.

به گزارش سپهر بردسیر، سرهنگ منصور رمضان نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با عناوین مختلف با جلب اعتماد آنان و به بهانه برنده شدن سفر عتبات عالیات اقدام به اخذ وجه و کلاهبرداری می کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: باتوجه به اهمیت موضوع، اقدامات اطلاعاتی در این زمینه آغاز و با بررسی و پالایش اخبار مشخص شد که سه کلاهبردار حرفه ای ضمن تماس با مردم و اعلام برنده شدن آنان در سفر عتبات عالیات و تاکید بر بسته بودن راه کربلا، شماره کارت و مشخصات افراد را جهت واریز هزینه دریافت نموده و با گرفتن سایر اطلاعات از حساب ها برداشت می کرده اند.

 

فرمانده انتظامی بردسیر با اشاره به اینکه کلاهبرداران به همین روش بیش از یک میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی و پیگیری های شبانه روزی یک متهم دخیل در این کلاهبرداری ها شناسایی و توسط ماموران پلیس فتا دستگیر و مبلغ کلاهبرداری شده به حساب مالباختگان عودت شد.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم عزیز باید همواره باید هوشیار بوده و از اعتماد بی جا به افراد خودداری نمایند، تصریح کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می رود شهروندان نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را به 110 اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار