10 آذر 1401 ساعت 11:01

امام جمعه کرمان

علیدادی امام جمعه کرمان:
کرمان در حوزه پژوهش مکتب شهید سلیمانی پیشتاز باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اهمیت پژوهش در زمینه مکتب شهید سلیمانی گفت: وقتی بحث پژوهش مطرح می‌شود؛ اگر یکی از سرچشمه‌های این مکتب که مهم هستند، کرمان و دیار شهیدحاج‌قاسم باشد، طبیعی است درخشش کرمان هم باید از همه بیشتر باشد.

به گزارش سپهر بردسیر، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی در جلسه ستاد مکتب حاج‌قاسم و سومین سالگرد برگزاری مراسم سردار دل‌ها اظهار کرد: شهید سلیمانی محصول نظام و تربیت شده امامین انقلاب و این نظام است.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان افزود: مکتب او توانست ارزش جهانی پیدا کند و در جبهه مقاومت باشد، لذا تشنگان او فقط در ایران نیستند بلکه در کل جهان اسلام هستند.

 

وی با بیان اینکه ترویج مکتب حاج‌قاسم از طرفی مطالبه رهبری و از طرف دیگر هواداران و شفیتگان و تشنگان آن در جهان اسلام و در واقع یارگیری آن در کل جهان اسلام است، تأکید کرد: این وظیفه ما را بسیار سنگین می‌کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خاطرنشان کرد: وقتی بحث پژوهش مطرح می‌شود؛ بخشی از این رسالت را می‌تواند به خوبی انجام دهد و اگر یکی از سرچشمه‌های این مکتب که مهم هستند، کرمان و دیار شهیدحاج‌قاسم هست، طبیعی است درخشش کرمان هم باید از همه بیشتر باشد.

 

وی تأکید کرد: این مهم به گونه‌ای مدیریت شود تا کرمان و کشور رسالت خود را نسبت به نسل‌های آینده به بهترین وجه ممکن انجام دهند.

 

انتهی پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار