4 مهر 1401 ساعت 0:08

پورابراهیمی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:
 وضعیت اینترنت پرسرعت در سطح استان کرمان بسیار نامطلوب است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از روستاها در استان کرمان به اینترنت دسترسی ندارند و وضعیت اینترنت پرسرعت در سطح استان کرمان بسیار نامطلوب است.

به گزارش سپهر بردسیر، محمدرضا پورابراهیمی در جمع خبرنگاران در تشریح نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان با معاونان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان کرمان وضعیت نامطلوب اینترنت پرسرعت در سطح استان و عدم دسترسی بسیاری از روستاها به اینترنت سوال از وزیر ارتباطات را در دستور کار قرارداده است.

وی با انتقاد شدید از وضعیت ارتباطی استان کرمان گفت: شاخص‌های عملکردی وزارت ارتباطات در استان کرمان بیانگر تفاوت فاحش با متوسط کشوری است و این وضعیت بسیار نگران کننده از نظر ما قابل قبول نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی موارد بیش از 15 درصد با میانگین کشور فاصله داریم افزود: این موضوع در ارتباط با شاخص‌های عملکردی نشان می‌دهد وضعیت بسیار نامناسب است.

وی با بیان اینکه وضعیت تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در سطح استان کرمان خاطرنشان کرد: بسیاری از روستاهای ما فاقد اینترنت برای آموزش یا اینترنت بدون کیفیت نامناسب هستند.

پورابراهیمی با اشاره اینکه توافق ما با وزیر ارتباطات دولت سیزدهم این بود که در بازه زمانی کوتاه مدت این معضل حل شود گفت: به دلیل عدم رعایت این موضوعات، سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دستور کار قرار گرفته و البته تعدادی از همکاران استیضاح را نیز مطرح کرده‌اند لذا با توجه به این رویکرد عملا این موضوع می‌تواند مبنای تصمیم گیری قرار گیرد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

یادداشت سردبیر

آخرین اخبار