14 مهر 1401 ساعت 8:44

گهر زمین

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر مطرح شد؛
گهرزمین نمونه موفق در زمینه مسوولیت های اجتماعی/گلبن مدیرعامل شرکت گهرفولاد بردسیر

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، از شرکت گهرزمین بعنوان بارقه امید یاد شد.
به گزارش سپهر بردسیر، به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین، در این دیدار که در محل فرمانداری بردسیر با حضور ، امام جمعه بردسیر حجت الاسلام والمسلمین کرمانی، سید حسن میرصادقی فرماندار بردسیر و محمد فلاح مدیرعامل گهرزمین برگزار شد، فرماندار بردسیر ضمن اشاره به اهمیت بحث اشتغال و دغدغه مقام معظم رهبری در این زمینه، از تلاش های شرکت سنگ آهن گهرزمین بخصوص مدیر عامل این شرکت در بحث اشتغالزایی قدردانی نمود و این اقدامات را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد.

امام جمعه بردسیر هم ضمن اشاره به اینکه اشتغالزایی نمونه بارز جهاد اقتصادی است و بحث اشتغالزایی موجب دلگرمی مردم به نظام می شود از زحمات مدیرعامل گهر زمین قدردانی کرد و این تلاش ها را موجب بارقه های امید و دعای خیر مردم در بردسیر دانست.

مدیرعامل گهرزمین نیز با اشاره به اینکه در جلسات متعدد هیات مدیره گهرزمین، در خصوص سرمایه گذاری در شهرستان های استان بحث شده، خاطرنشان ساخت؛ شهرستان بردسیر دارای ظرفیت های مناسبی است که این مساله موجب شده بردسیر به عنوان نقطه سرمایه گذاری مد نظر قرار گیرد و تاکنون مجوز احداث چندین کارخانه در این شهرستان اخذ شده است.

وی در ادامه؛ بر آموزش نیروی انسانی فنی و متخصص بومی برای صنایع بردسیر نیز تاکید نمود و عنوان کرد: همانطور که در بحث آموزش و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در جنوب استان قبولی های کنکور بسیاری داشته ایم، در بردسیر هم آموزش نیروی انسانی باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان این مراسم مهندس محمد گلبن از پرسنل باسابقه این شرکت از سوی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین به عنوان مدیر عامل شرکت گهرفولاد بردسیر منصوب شد.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار