14 آذر 1401 ساعت 3:53

سیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان :
میزان خسارت به راه های استان کرمان در اثر سیل ۸۴۰ میلیارد تومان برآورد شده است/ محورهای شریانی استان باز هستند

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: سیل تقریبا به 480 کیلومتر از راه های شریانی استان آسیب وارد کرده و میزان خسارت تاکنون حدود 840 میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش سپهر بردسیر، سیدحمزه روح ‌الامینی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در گفتگویی؛ در خصوص آخرین وضعیت راه های استان کرمان در اثر وقوع سیل گفت: راه مسدودی وجود ندارد البته به غیر از راه های روستایی که وضعیت آنها را هنوز برآورد نکرده ایم؛ چرا که درگیر محورهای شریانی هستیم و البته هیچ کدام از محورهای اصلی و شریانی استان در حال حاضر مسدود نیستند.

 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به شکستن سد دَهج در شهرستان انار ابراز کرد: متأسفانه تنها خسارتی را که به ما وارد کرده است این است که در کیلومتر ده محور انار به سمت یزد، آب جمع شده و تردد را سخت کرده است.

وی ادامه داد: مسیر را شب گذشته بازگشایی کرده ایم؛ اما حجم آب بسیار زیاد است به گونه ای که کل محور را فرا گرفته و دریاچه بسیار بزرگی را ایجاد کرده است و راهداران در حال تلاش برای رفع مشکل هستند.

روح الامینی خاطر نشان کرد: سیل تقریبا به 480 کیلومتر از راه های شریانی ما آسیب وارد کرده و حدود 90 راه روستایی مسدود شده است؛ همچنین میزان خسارت تاکنون حدود 840 میلیارد تومان برآورد شده است.

انتهای پیام/

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار