4 مهر 1401 ساعت 0:12

نخل های سوخته؛
فراخوان جشنواره ی شعر دفاع مقدس در کرمان

دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس کرمان گفت: یازدهمین دوره این جشنواره با عنوان نخل های سوخته با انتشار فراخوان پذیرای آثار شاعران و علاقه مندان حوزه دفاع مقدس است.

به گزارش سپهر بردسیر، مهدی حسنی باقری دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس کرمان در گفتگویی گفت : این جشنواره در هفت بخش عمومی، دفاع مقدس و شعر بین‌المللی اسلامی، شعر دفاع مقدس با بهره‌گیری از مضامین عاشورایی، شعر دفاع مقدس و نقش آن در جهاد تبیین، شعر دفاع مقدس و جنگ نرم، شعر دفاع مقدس و کودک و نوجوان، و شعر دفاع مقدس و زنان برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: اشعار رسیده توسط هیات داوران استانی جشنواره بررسی می شود و از برگزیدگان در سطح استانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس کرمان اظهار داشت: آثار برتر برای رقابت به دبیرخانۀ کنگرۀ سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت معرفی و به برگزیدگان کشوری نیز جوایز ارزنده ای اعطا  می شود.

وی ادامه داد:شاعران علاقه مند به شرکت در این جشنواره می توانند اشعار خود را در قالب های سنتی، نو، آزاد، سپید و نیمایی تا تاریخ ۳۱ شهریور از طریق پیام رسان واتساپ به شمارۀ ۰۹۹۱۳۴۸۹۸۷۹ یا پست الکترونیک adabiyyat.e.paydari@chmail.ir ارسال کنند.

 

باقری بیان کرد: همچنیت علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیرخانۀ استانی واقع در بلوار شهید عباسپور، جنب مصلای امام علی (ع)، اداره کل آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان، معاونت ادبیات و تاریخ دفاع مقدس مراجعه کنند.

 

 یازدهمین جشنوارۀ استانی شعر نخل های سوخته و بیست و چهارمین کنگرۀ سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت با هدف بزرگداشت یاد شهیدان و رشادت های هشت سالۀ رزمندگان اسلام توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمان طبق برنامه زمانی در آینده برگزار خواهد شد.

دفاع مقدس

 

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

یادداشت سردبیر

آخرین اخبار