7 مهر 1401 ساعت 14:00

گل گهر

باحضور فعالان حوزه ایمنی سراسر کشور؛
دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی در گل‌گهر آغاز می‌شود

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی ۲۵ مردادماه به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی کار در سیرجان آغاز می شود.

به گزارش سپهر بردسیر، حجت نجمی نیا رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی ۲۴ مردادماه با اعلام این خبر گفت: این همایش در روزهای ۲۵ و ۲۶ مردادماه با هدف ارتقاء دانش ایمنی، اشتراک تجارب و همچنین استفاده از مدل های موفق در استقرار سیستم های مدیریتی ایمنی در معادن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با حضور بیش از ۳۰۰ نفر مدیران، کارشناسان شرکت‌های معدنی کشور، کارشناسان و روسای بازرسی کار کشور، اساتید دانشگاه و فعالان حوزه ایمنی از سراسر کشور، سخنرانان داخلی و خارجی در شرکت گل گهر برگزار می شود.

وی افزود: در بعد علمی همایش، سال گذشته فراخوان ارسال مقالات علمی منتشر شد که مقالات توسط هیئت داوران بررسی و مقالات برگزیده در دو روز همایش ارائه می شود.

 

نجمی نیا بیان کرد: در این همایش، پنل‌های تخصصی ایمنی در معادن روباز نیز برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: این رویداد در ۱۵ محور حوزه ایمنی در معادن و صنایع معدنی برنامه ریزی شده و کارگاه های آموزشی رویداد مذکور از دوماه گذشته به صورت آنلاین در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار