20 بهمن 1401 ساعت 13:48

ایران عزیزم
20 بهمن 1401 13:48
بردسیر

با حضور مسئولان کشوری صورت گرفت؛
افتتاح 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی در بردسیر

تعداد 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امداد استان کرمان با حضور قائم مقام کمیته امداد در شهرستان بردسیر افتتاح شد.

به گزارش سپهر بردسیر، مصطفی خاکسار قائم مقام کمیته امداد کشور امروز در مراسم افتتاح 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی در بردسیر اظهار داشت: کمیته امداد بر اساس وظیفه ذاتی و سازمانی خود توجه جدی به توانمندسازی مددجویان دارد و حوزه اشتغال یکی از حوزه‌های مهم و محوری این نهاد است.

وی از ایجاد 170 هزار شغل برای مددجویان و محرومان طی 9 ماهه امسال توسط این نهاد خبر داد. و عنوان کرد: 140 هزار دوره آموزشی نیز برای مددجویانی که در تلاش برای زندگی آبرومندانه بودند. و نیاز به آموزش داشتند طی این مدت برگزار شده است.

خاکسار با تاکید بر اینکه موضوع پنل‌های خورشیدی یکی از موارد جدی است. که در حوزه اشتغالزایی برای توانمندسازی و خودکفایی مددجویان در دستور کار قرار دارد. گفت: در استان‌های مختلف که این ظرفیت و امکان وجود داشته باشد طرح نیروگاه‌های خورشیدی اجرا می‌شود.

یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: با افتتاح این 200 طرح نیروگاه پنج کیلو واتی خورشیدی در بردسیر. تعداد طرح‌های نیروگاهی مددجویان در استان به هزار طرح افزایش یافت.

وی با بیان اینکه کمیته امداد استان کرمان بیشترین طرح نیروگاه‌های خورشیدی برای مددجویان را در کشور اجرا کرده است. افزود: اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی هر خانوار به طور میانگین ماهیانه بیش از سه میلیون تومان درآمدزایی دارند.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا دو ماه آینده نیز 200 طرح نیروگاه پنج کیلو واتی خورشیدی مددجویان در استان کرمان افتتاح و وارد مدار شود.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد