10 آذر 1401 ساعت 11:18

سپاه بردسیر

فرمانده سپاه ناحیه ی بردسیر:
برای زمینه سازی ظهور، تفکر بسیجی و روحیه بسیجی یک ضرورت است

سرهنگ علی امیری فرمانده سپاه ناحیه‌ بردسیر گفت : امروز برای زمینه سازی ظهور، تفکر بسیجی و روحیه بسیجی یک ضرورت است و بسیج برای ارتقا همدلی و همراهی ایران مقتدر و برای برون رفت از مشکلات برنامه دارد.

به گزارش سپهر بردسیر، سرهنگ علی امیری فرمانده سپاه ناحیه‌ بردسیر در گفتگو با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: تفکر بسیجی یک تفکر پویا و فراگیر است که در مقابل نفوذ دشمنان در منطقه در قالب جبهه های مقاومت شکل گرفت و نقشه های آنها را نقش برآب کرد.

 

وی بیان کرد: امروز برای زمینه سازی ظهور، تفکر بسیجی و روحیه بسیجی یک ضرورت است و بسیج برای ارتقا همدلی و همراهی ایران مقتدر و برای برون رفت از مشکلات برنامه دارد.

 

سرهنگ امیری افزود: بسیج به عنوان خدمتگزار مردم در همه مشکلات و اتفاقاتی که در کشور رخ داده از بدو تشکیل، در خط مقدم ایستاده است در جنگ هشت ساله، در پیشگیری و مقابله با کرونا، در سیل و زلزله، اردوهای جهادی و کمک رسانی به مناطق محروم همیشه بسیج در کنار مردم بوده و هست.

 

وی تصریح کرد: بسیج در شهرستان بردسیر نیز در همه بحران ها در خط مقدم و در کنار مردم ایستاده است و امسال نیز با شعار “بسیج خدمتگزار ملت ایران” در شهرستان بردسیر به دنبال شکل گیری یک جبهه واحد و یک ستاد مرکزی هستیم که با ایجاد قرارگاه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی در سطح شهرستان بتوانیم مشکلات مردم را بیش از پیش حل و فصل کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه‌ مقاومت بردسیر ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج؛ همایش جهادگران فاطمی، دیدار با خانواده شهدا، اجرای میز خدمت، بازدید از مدارس و تبیین دستاوردهای بسیج، افتتاح آب رسانی به روستاها، همایش بسیج مسجد و خانواده را از برنامه های این هفته برشمرد.

 

وی افزود: همچنین برگزاری یادواره شهدای پایگاه ها و یادواره های خانگی، برگزاری اردوهای علمی برای دانش آموزان، نشست های علمی نخبگان، آغاز مسابقات قرآنی و فوتسال، گشت های رضویون، زنگ مقاومت، پخش مستقیم بیانات رهبری با بسیجیان، در ادارات مساجد و تکایا و پایگاه ها، یادواره شهدای کارمند، اردوهای راهیان نور، اردوهای جهادی و غبارروبی گلزار شهدا، حضور در نماز جمعه و تجمع باشکوه بسیجیان شهرستان و جشنواره مالک اشتر از دیگر برنامه هایی است که در هفته بسیج در شهرستان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار