7 مهر 1401 ساعت 15:47

همزمان با آغاز هفته ی دولت صورت می گیرد :
افتتاح و کلنگ زنی بیش از 57 طرح در شهرستان بردسیر

وفایی سرپرست فرمانداری بردسیر گفت : در هفته ی دولت بیش از ۷۵ طرح با اعتباری بالغ بر۱۸۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش سپهر بردسیر، با حضور وفایی سرپرست فرمانداری شهرستان بردسیر؛ مدیران و مسئولین شهرستان جلسه ستاد هماهنگی هفته دولت در دفتر فرماندار برگزار گردید.

 

بیش از ۷۵ طرح درهفته دولت افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد

فرماندار بردسیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر گفت : در هفته ی دولت بیش از ۷۵ طرح عمرانی، بهداشتی، آموزشی، کشاورزی و بهداشتی بااعتباری بالغ بر۱۸۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

 

وی بر اهمیت برنامه ریزی دقیق برای گرامیداشت هفته دولت تاکید کرد و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا علاوه بر اعلام برنامه ها و پروژه ها، حضوری پررنگ در اجرای آنها داشته باشند.

 

وفایی با تاکید بر اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس و اطلاع رسانی خدمات نظام به مردم محسوب می شود،  تصریح کرد : در ایام هفته ی دولت علاوه بر افتتاح طرحها برنامه های متنوعی در سطح شهرستان به اجرا در خواهد آمد.

 

تجدید میثاق با شهدا

لازم به ذکر است ، دراولین روز از هفته دولت، حمزه وفایی سرپرست فرمانداری به همراه حجت الاسلام والمسلمین کرمانی امام جمعه ، اعضای شورای اداری و تعدادی از کارکنان ادارات باحضور در گلزار شهدا به مقام شامخ انان ادای احترام و با ارمان های مقدس شهدا تجدید میثاق  کردند.

 

همچنین در این مراسم از آرامگاه شهدای تشییع سردار دلها که به همت اداره بنیادشهید شهرستان ساماندهی گردیده رونمایی شد.

 

انتهای پیام /

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار