10 آذر 1401 ساعت 9:44

حکم

رئیس دادگستری شهرستان بردسیر اعلام کرد:
اشد مجازات برای سارق به عنف در بردسیر تعیین شد

محمد سالاری رئیس دادگستری شهرستان بردسیر گفت : پس از طی روال قانونی و برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده و اخذ اظهارات اصحاب دعوا و دفاعیات متهم و وکیل او، حکم پرونده این سارق به عنف خودرو از سوی شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو بردسیر صادر شد.

به گزارش سپهر بردسیر، محمد سالاری رئیس دادگستری شهرستان بردسیر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: متهم م.م در مرداد ماه سال جاری  در شهرستان بردسیر(جاده بیدخوان)، اقدام به آدم‌ربایی با وسیله نقلیه مقرون به آزار و اذیت جسمی و تهدید با چاقو، سرقت خودرو و وجه نقد و همچنین  تهدید به قتل با چاقو کرده بود.

 

وی اضافه کرد: پس از طی روال قانونی و برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده و اخذ اظهارات اصحاب دعوا و دفاعیات متهم و وکیل او، حکم پرونده این سارق به عنف خودرو از سوی شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو بردسیر صادر شد.

 

این مقام قضایی بیان کرد: به‌دلیل شیوه ارتکاب جرم و آثار زیان‌بار آن در جامعه اسلامی، وضعیت سنی و جسمانی شاکی، ایجاد حس ناامنی در بین اهالی و در راستای جبران ضرر و زیان معنوی و اعاده امنیت و آرامش روانی شاکی و اهالی و به لحاظ ارتکاب جرایم متعدد و مختلف محکوم علیه به اشد مجازات مندرج در قانون مجازات اسلامی محکوم شد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در برخورد با جرایم مخل نظم و امنیت جامعه و شهروندان برای دادگستری شهرستان هیچ خط قرمزی وجود نداشته و تعریف نشده است و بدین وسیله به کلیه مخلان و مزاحمان نظم و امنیت هشدار داده می‌شود در صورت ملاحظه هرگونه ناهنجاری و جرم، اشد مجازات در انتظار عاملان و آمران خواهد بود.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار شهرستان بردسیر

اخبار استان کرمان

آخرین اخبار