کد خبر:5024 | 14:44:29 - یکشنبه 21 نوامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک پادکست از کرمان به مرحله نهایی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه‌یافت
سپهرانلاین،اثر فائزه خسروی مربی کانون بردسیر به مرحله ‌نیمه نهایی بخش پادکست بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید. به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، پادکست قصه‌گویی فائزه خسروی مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بردسیر با قصه «مرد جوان و خیاط حیله‌گر» در بیست‌وسومین […]

سپهرانلاین،اثر فائزه خسروی مربی کانون بردسیر به مرحله ‌نیمه نهایی بخش پادکست بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، پادکست قصه‌گویی فائزه خسروی مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک بردسیر با قصه «مرد جوان و خیاط حیله‌گر» در بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرد.
پادکست مرد جوان و خیاط حیله‌گر در ارتباط با مرد جوانی‌است که وارد شهری می‌شود و ‏ناخودآگاه از حضور خیاط حیله‌گری در آن شهر ‏آگاه می‌گردد. او تصمیم می‌گیرد تا این خیاط ‏دزد را رسوا کند و… . کتاب مرد جوان و خیاط حیله‌گر که از کتاب‌های موجود در مراکز کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان است؛ این داستان کوتاه را به زبان نثر از مثنوی ‏مولوی بازگویی می‌کند.
هیأت داوران این بخش شامل محمدعلی یزدان‌شناس کارگردان و تدوینگر، هادی ملکی نویسنده، کارگردان و گوینده و معصومه محمدی گوینده، مجری و تهیه‌کننده رادیو از بین ۹۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه ۶۸ اثر را برای حضور در مرحله پایانی این جشنواره معرفی کردند.
از بین آثار بررسی شده ۴۷ اثر به بخش «پادکست قصه‌گویی» مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت که ۱۰ اثر آن به کودکان و نوجوانان اختصاص داشت.
همچنین ۲۱ اثر در بخش «پادکست مستند یا پژوهشی» به مرحله پایانی راه یافت، در این بخش به پادکست‌هایی با ویژگی‌های بومی و محلی و پادکست‌های معرفی پیش‌کسوتان و مولفان قصه‌گویی توجه ویژه شده است.
هیأت داوران مرحله پایانی بخش پادکست قصه‌گویی و پادکست پژوهشی به‌زودی این آثار را داوری و برگزیدگان آن همزمان با آیین پایانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شب یلدا معرفی خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب