خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
21/08/29 15:14
شناسه خبر : 4848

فعالیت ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی هلال‌احمر کرمان در مبارزه با کرونا

سپهر انلاین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از فعالیت بیش از ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی در قرارگاه عملیاتی این جمعیت در مبارزه با کرونا خبر داد. فعالیت ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی هلال‌احمر کرمان در مبارزه با کرونا به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، رضا فلاح بیان کرد: با توجه به راه‌اندازی و […] ...

سپهر انلاین،
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از فعالیت بیش از ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی در قرارگاه عملیاتی این جمعیت در مبارزه با کرونا خبر داد.

فعالیت ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی هلال‌احمر کرمان در مبارزه با کرونا
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، رضا فلاح بیان کرد: با توجه به راه‌اندازی و فعالیت قرارگاه عملیاتی جمعیت هلال‌احمر استان در خصوص مبارزه با پیک پنجم کرونا، بیش از ۱۲۰۰ نیروی داوطلب و درمانی در این حوزه فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با اشاره به فعالیت ۲۵ بانک امانات پزشکی در سراسر استان افزود: تاکنون بیش از ۱۳۰۰ بیمار از امانتداری تجهیزات اکسیژن تراپی بهره‌مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۴۶۱۰ عدد ماسک، ۱۳۸۳ لیتر ماده ضدعفونی، ۲۹۳۶ بسته بهداشتی و ۴۶۰۶ بروشور آموزشی در بین عموم توسط این قرارگاه توزیع شده است.

فلاح به به‌کارگیری تجهیزات و لجستیک خودرویی در برپایی مراکز واکسیناسون و نقاهتگاه ها اشاره کرد و گفت: ۵ چادر امدادی، ۲ دستگاه کانکس، ۵۷ تخته پتو، ۴ عدد تخت بیمار، ۲۵ تخته موکت، ۱۰ دستگاه آمبولانس و ۲۴ دستگاه خودرو در این حوزه نیز مورد استفاده قرار گرفته است.