کد خبر:4691 | 15:49:25 - یکشنبه 4 آوریل 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از پنج‌هزار یتیم در کرمان نیازمند حامی هستند
سپهرآنلاین، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از جذب سه هزار و ۴۹۰ حامی از بین کارمندان دولت در این استان در قالب طرح “هر کارمند حامی یک یتیم” طی سال ۹۹ خبر داد و گفت: ولی هنوز پنج هزار و ۲۰۰ یتیم بدون حامی تحت حمایت کمیته امداد این استان نیازمند حامی هستند. به گزارش […]

سپهرآنلاین، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از جذب سه هزار و ۴۹۰ حامی از بین کارمندان دولت در این استان در قالب طرح “هر کارمند حامی یک یتیم” طی سال ۹۹ خبر داد و گفت: ولی هنوز پنج هزار و ۲۰۰ یتیم بدون حامی تحت حمایت کمیته امداد این استان نیازمند حامی هستند.

به گزارش ایرنا، یحیی صادقی روز یکشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها با اشاره به اینکه ۲۱ هزار و ۵۰۶ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، افزود: حامیان نیکوکار طی سال ۹۹ بیش از ۸۶ میلیارد و ۲۴۹ میلیون تومان به‌صورت نقدی و کالایی به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کمک کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ هزار و ۳۵۴ حامی، حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده‌ دارند، اظهار داشت: ۱۱۸ نفر از این حامیان خارج از کشور هستند که حمایت ۵۵۵ یتیم تحت حمایت این نهاد را بر عهده‌ دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از جذب سه هزار و ۴۹۰ حامی از بین کارمندان دولت در این استان کرمان در قالب طرح “هر کارمند حامی یک یتیم” در سال ۹۹ خبر داد و گفت: درمجموع طی سال گذشته ۷۳۴۱ حامی جذب کمیته امداد شده‌اند.

صادقی با بیان اینکه هم ‌اکنون پنج هزار و ۲۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان بدون حامی هستند از مردم خیر، نوع‌دوست و نیکوکاران خواست با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی، تماس با شماره تلفن‌های ۳۲۲۳۷۷۰۹ و ۳۲۲۶۸۷۲۶ در طرح اکرام ایتام مشارکت و با کمک‌های مادی و معنوی خود از ایتام تحت حمایت این نهاد حمایت کنند.

وی در پایان طرح اکرام ایتام را یکی از طرح‌های موفق این نهاد دانست و افزود: تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه اسلامی، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام و نیازمندان، ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران در امور خیر، حفظ عزت‌نفس و کرامت انسانی ایتام و خانواده‌های آن‌ها ازجمله اهداف اجرای طرح اکرام ایتام است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب