کد خبر:4342 | 13:26:54 - چهارشنبه 29 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:ادامه جهش ناگهانی آمار کرونا در کرمان / ۲۸ مورد جدید مثبت شد
سپهرآنلاین،سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:ادامه جهش ناگهانی آمار کرونا در کرمان / ۲۸ مورد جدید مثبت شد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به جهش ناگهانی کرونا در استان کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۸ مورد جدید مثبت شد. به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعی بعدازظهر چهارشنبه ۱۰/۲/۹۹در جمع خبرنگاران اظهار […]

سپهرآنلاین،سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:ادامه جهش ناگهانی آمار کرونا در کرمان / ۲۸ مورد جدید مثبت شد
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به جهش ناگهانی کرونا در استان کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۸ مورد جدید مثبت شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعی بعدازظهر چهارشنبه ۱۰/۲/۹۹در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از نمونه‌های ارسالی به آزمایشگاه‌های استان کرمان تست ۲۸ نمونه جدید مثبت شد.
وی گفت: از این تعداد ۱۲ مورد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۲ مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دو مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی بم و دو مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی با اشاره به اینکه از موارد جدید ۱۱ نفر آقا و ۱۷ نفر خانم هستند، عنوان کرد: از ابتدای اپیدمی تا امروز ۶۹۷ مورد قطعی ابتلاء به کووید ۱۹ در کرمان شناسایی شده است.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته موردی از فوت موارد قطعی مبتلا به کرونا نداشتیم و بر این اساس از ابتدای اپیدمی تاکنون ۵۰ مورد جان خود را از دست داده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ترخیص شش بیمار از سطح بیمارستان‌های استان کرمان خبر داد و افزود: مجموع بهبودیافتگان ۳۴۵ نفر است.
وی با اشاره به افزایش ناگهانی آمار کرونا در کرمان طی چند روز گذشته گفت: عمده این موارد مربوط به موارد سرپایی بوده یا در جریان بیماری یابی شناسایی شده‌اند.
شفیعی با هشدار در خصوص اینکه ویروس کرونا به راحتی در کانون خانواده می‌تواند به چرخش دربیاید افزود: فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی، رعایت اصول بهداشتی و شستشوی مکرر دست‌ها و ضدعفونی سطوح در منزل و مکان‌های عمومی باید مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: تعداد زیادی از ۱۲ مورد مبتلا به کرونا در رفسنجان مربوط به خانواده‌ای است که در دو مراسم ترحیم و عروسی شرکت کرده‌اند.
وی تاکید کرد: باز شدن مغازه‌ها به معنای فروکش کردن اپیدمی نیست و مردم باید خودمراقبی را مورد توجه ویژه قرار دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب