کد خبر:4279 | ۱۲:۱۲:۵۶ - یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان : نتیجه آزمایش ۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در کرمان مثبت اعلام شد
سپهرآنلاین،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با توجه به آزمایشات انجام شده و پاسخ آزمایشات دو مورد مثبت کرونا در کرمان اعلام شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حمیدرضا رشیدی‌نژاد روزیکشنبه ۱۱/۱۲/۹۸ در نشست خبری مشترک استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده انتظامی استان کرمان که بعد از برگزاری ستاد استانی مدیریت […]

سپهرآنلاین،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با توجه به آزمایشات انجام شده و پاسخ آزمایشات دو مورد مثبت کرونا در کرمان اعلام شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حمیدرضا رشیدی‌نژاد روزیکشنبه ۱۱/۱۲/۹۸ در نشست خبری مشترک استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده انتظامی استان کرمان که بعد از برگزاری ستاد استانی مدیریت پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا در کرمان برگزار شد اظهار داشت: بیمارستان افضلی‌پور کرمان به عنوان مرکز درمانی رسیدگی به بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا اختصاص داده شده است.
وی با بیان اینکه در چند روز گذشته تعداد بیماران مراجعه‌کننده دارای عفونت‌های حاد تنفسی به مراکز درمانی افزایش پیدا کرده است گفت: جواب آزمایشات موارد مشکوک هر روز بین ساعت ۱۳ تا ۱۴ اعلام می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با عنوان اینکه روز گذشته ۲۰ مورد مراجعه عفونت حاد تنفسی در کرمان داشتیم افزود: با توجه به آزمایشات انجام شده و پاسخ آزمایشات دو مورد مثبت کرونا در کرمان اعلام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب