کد خبر:4272 | ۱۲:۰۸:۵۵ - یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان :اعلام صحت انتخابات در ۷ حوزه انتخابیه استان کرمان /تشکر از سربازان مدافع حریم سلامت کشور
سپهر آنلاین، رییس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه صحت انتخابات ۷ حوزه انتخابیه استان کرمان به تهران اعلام شد و دو حوزه دیگر به خاطر شکایات رسیده در حال بررسی است ادامه داد: جای گلایه دارد برخی از نامزدها یا هوادارانشان بداخلاقی هایی را مرتکب شدند که زیبنده نظام اسلامی […]

سپهر آنلاین، رییس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه صحت انتخابات ۷ حوزه انتخابیه استان کرمان به تهران اعلام شد و دو حوزه دیگر به خاطر شکایات رسیده در حال بررسی است ادامه داد: جای گلایه دارد برخی از نامزدها یا هوادارانشان بداخلاقی هایی را مرتکب شدند که زیبنده نظام اسلامی و برخی از نامزدها نبود.
حجت الاسلام “علی توکلی” با اشاره به اینکه خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان به دلیل شیوع کرونا ویروس در کشور برگزار نخواهد شد، افزود: بیماری کرونا به هر دلیل وارد کشور شده و عده ای را گرفتار کرده که باید به چند نکته مهم در این مورد اشاره کنم.
وی ادامه داد: اول اینکه همگان باید به دستورات و راهنمایی های بهداشتی مسئولان جدا توجه و عمل کنیم و مانع از سرایت و ابتلای خود و دیگران به این بیماری شویم.
وی تصریح کرد: دوم اینکه از این بیماری دچار ترس و استرس نشویم زیرا هر چه استرس در بدن انسان بالاتر می برود سیستم ایمنی بدن ضعیف تر می شود در نتیجه ابتلا به بیماری ها راحت تر می شود.
توکلی تاکید کرد: لازم می دانم از پزشکان، پرستاران و عوامل درمانی به عنوان افسران و سربازان مدافع حریم سلامت کشور تشکر کنم که خودشان را مستقیما وارد میدان جنگ با کرونا ویروس جدید کرده اند که انشالله خداوند به همه آنها اجر دنیوی و اخروی عنایت بفرمایید.
امام جمعه موقت شهر کرمان در بخش دیگری از سخنانش به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات علیرغم تبلیغات رسانه های بیرونی برای عدم شرکت مردم و جو سازی های عوامل داخلی آنها که با تایید صلاحیت شدگان فعلی نمی توان انتخاباتی رقابتی داشت انتخابات دوم اسفند به خوبی برگزار شد.
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه صحت انتخابات ۷ حوزه انتخابیه استان کرمان به تهران اعلام شد و دو حوزه دیگر به خاطر شکایات رسیده در حال بررسی است ادامه داد: جای گلایه دارد برخی از نامزدها یا هوادارانشان بداخلاقی هایی را مرتکب شدند که زیبنده نظام اسلامی و برخی از نامزدها نبود.
خطیب موقت جمعه کرمان گفت: لذا چند توصیه به انتخاب شدگان دارم اول اینکه حرف هایی را که در تبلیغات خود به مردم گفتید فراموش نکنید دوم اینکه همیشه فکر کنید چه بودید و چگونه با رای مردم به مجلس راه یافتید لذا گرفتار غرور و خود بزرگ بینی نشوید و سابقه خوب فعلی خدتان را حفظ کنید که چهار سال دیکر باید تایید صلاحیت شوید.
وی همچنین به فرا رسیدن ماه رجب اشاره کرد و گفت: ماه رجب که از شرافت ویژه ای برخوردار است و حتی در زمان جاهلیت و قبل از اسلام همین شرافت را داشت و اعراب بت پرست منتظر بودند که ماه رجب برسد و حاجات خود را در این ماه از خدا بخواهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب