کد خبر:4253 | ۱۸:۵۳:۱۹ - یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان/ مشارکت ۵۰٫۴۲ درصدی کرمانی‌ها
سپهرآنلاین ،نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان/ مشارکت ۵۰٫۴۲ درصدی کرمانی‌ها رئیس ستاد انتخابات استان کرمان نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را اعلام کرد و گفت: میزان مشارکت کرمانی‌ها در انتخابات یازدهم مجلس ۵۰/۴۲ درصد بوده است. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدصادق بصیری در جمع […]

سپهرآنلاین ،نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان/ مشارکت ۵۰٫۴۲ درصدی کرمانی‌ها

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را اعلام کرد و گفت: میزان مشارکت کرمانی‌ها در انتخابات یازدهم مجلس ۵۰/۴۲ درصد بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدصادق بصیری در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور فعال مردم استان کرمان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و تبریک به منتخبان مردم عنوان کرد: طبق آخرین نتایج تجمیع و اعلام شده از سوی وزارت کشور در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه از مجموع ۵۸ هزار و ۷۴۸ آرای صحیح، صمدالله محمدی با ۱۸ هزار و ۲ رای حائز اکثریت آرا شد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ادامه داد: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد از مجموع ۱۳۱ هزار و ۱۵۹ آرای صحیح، ذبیح‌الله اعظمی ساردوئی با ۵۳ هزار و ۲۰۲ رای حائز اکثریت آرا شد.

وی افزود: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار از مجموع ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح حسین جلالی با ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای حائز اکثریت آرا شد.

بصیری ادامه داد: در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان از مجموع ۶۶ هزار و ۵۰۲ رای صحیح، عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴ هزار و ۴۵۳ رای حائز اکثریت آرا شد.

وی بیان کرد: در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر از مجموع ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ رای صحیح، شهباز حسن‌پور بیگلری با ۴۸ هزار و ۸۶۴ رای حائز اکثریت آرا شد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت: در حوزه انتخابیه شهربابک از مجموع ۴۰ هزار و ۵۸۸ رای صحیح، مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی با ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای حائز اکثریت آرا شد.

بصیری ادامه داد: در حوزه انتخابیه کرمان و راور، محمدرضا پورابراهیمی داورانی با ۱۳۰ هزار و ۱۹۵ رای و محمدمهدی زاهدی با ۹۰ هزار و ۷۱۴ رای از مجموع ۲۲۵ هزار و ۴۶۰ رای صحیح حائز اکثریت آرا شدند.

وی گفت: در حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج و منوجان از مجموع ۱۵۸ هزار و ۵۸ رای صحیح، منصور شکراللهی با ۱۰۵ هزار و ۱۴۷ رای حائز اکثریت آرا شد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان بیان کرد: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر از مجموع ۱۲۹ هزار و ۱۲۷ آرای صحیح، موسی غصنفرآبادی با ۷۹ هزار و ۳۹۲ رای حائز اکثریت آرا شد.

بصیری تعداد واجدان شرایط رای در استان کرمان را ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۹۹۱ نفر اعلام کرد و گفت: آرای مأخوذه در استان کرمان یک میلیون و ۹۲۱ هزار و ۱۰۸ رای بوده و درصد میزان مشارکت کرمانی‌ها در انتخابات یازدهم مجلس ۵۰/۴۲ درصد بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب