کد خبر:400 | 14:09:52 - جمعه 10 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایا فاز دوم هدفمندی یارنه های اجرایی شده ؟!
سپهرآنلاین : با توجه به گرانی روزافزون کالاها و عدم نظارت و کنترل بر قیمتها و از سویی بااعلام  رسمی وزات صنعت و معدن و تجارت از گرانی بعضی اقلام مثل روغن ، گوشت ، برنج و .. .  وبا گرانی بسیاری از سایر کالاها بصورت غیر رسومی وضع بازار اشفته گردیده و دولتمردان هم […]

سپهرآنلاین : با توجه به گرانی روزافزون کالاها و عدم نظارت و کنترل بر قیمتها و از سویی بااعلام  رسمی وزات صنعت و معدن و تجارت از گرانی بعضی اقلام مثل روغن ، گوشت ، برنج و .. .  وبا گرانی بسیاری از سایر کالاها بصورت غیر رسومی وضع بازار اشفته گردیده و دولتمردان هم به سفرهای استانی مشغولند و این موضوع را در اذهان تداعی  نموده که بعضی از اقتصاددانان هم واقف به این امرند که که فاز دوم هدفمندی یارانه ها بصورت غیررسمی اغاز شده و حذف یارانه ها بعضی کالاهای اساسی ودرامد حاصل از افزایش قیمتها و…  به جیب چه کسانی می رود آیا این افزایش به خزانه دولت واریز می شود یا به جیب دست اندرکاران تجارت و واردکنندگان و … . و از طرفی با افزایش دستمزد ۲۵درصدی کارکنان دولت و د امن زدن به تورم و گرانی چگونه این مبلغ اندک می تواند پاسخگوی حذف یارانه ها و هم تورم باشد با توجه به اینکه درامد حاصل از افزایش قیمتها کجا می رود . و اینکه دولت بعدی و کاندیداهای احتمالی مطرح که بعضاباقول و وعده افزایش یارانه ها در پی کسب اراء مردمند چگونه می خواهند از تورم جلوگیری کنند . واز  سویی مجلسیان هم به انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و بودجه سرگرمند حالا چه کسانی باید دغدغه مقام معظم رهبری را در توجه به معیشت مردم را براورده نمایندجای سئوال است ؟ و همچنین بازرا اشفته خرید و فروش خوردرو که همچنان قریب ۴ماه بدون اتخاذ تصمیم اصولی و عدالت محور با فراز و نشیبهایی همراه بوده و مردم  برای تصمیم نهایی قیمتها لحظه شماری می کنند و از  هر گونه اتخاذ تصمیم عاجزند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. admin   می 10, 2013  

    جانا خبر از زبان ما می گویی گرانی اینقدر بی سرو سامانه کسی به کسی نیست یه حرفی معاون وزیر می زنه نرخا رو میبره بالا پایین هم نمیان کی مقصر ؟ پرتقال فروش!؟