کد خبر:3894 | ۷:۴۰:۴۶ - سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرفسور زاهدی در اجتماع عظیم مردم بردسیر : امروز ترامپ و اروپا صدای مردم را بشنوند
سپهر آنلاین ،نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران نشان داد هوشیارتر از آن است که تحت تاثیر القائات جریان استکبار قرار گیرد گفت: امروز آمریکا و اروپا صدای وحدت و عزت ملت ایران را بشنود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بردسیر، محمدمهدی زاهدی  در اجتماع پایانی راهپیمایی […]

سپهر آنلاین ،نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران نشان داد هوشیارتر از آن است که تحت تاثیر القائات جریان استکبار قرار گیرد گفت: امروز آمریکا و اروپا صدای وحدت و عزت ملت ایران را بشنود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بردسیر، محمدمهدی زاهدی  در اجتماع پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم بردسیر با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: شهدا با بذل خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند و امروز این نهال به درخت تناوری تبدیل شده است.

وی با تشکر از حضور پر شور مردم در این روز گفت: مردم ما بار دیگر با حضور پر شور خود در صحنه و پشتیبانی از نظام و ولایت فقیه به آمریکا ثابت کردند که دست از پشتیبانی از نظام و رهبری برنداشته و در یک کلام اهل کوفه نیستند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه مردم ما مانند مسلمانان صدر اسلام که تحریم‌ها، توطئه‌ها و دشمنی‌های سخت را تحمل کردند اما از راه و هدف خود و پشتیبانی از رسول خدا(ص) کوتاه نیامدند و مقابل استکبار زمان خود ایستادند، از راه و هدف خود کوتاه نمی‌آیند گفت: جریان اسلام ناب و تشیع در طول تاریخ برای دفاع از آرمان‌های خود هزینه‌های سنگینی پرداخته است.

وی با بیان اینکه مردم ما با وجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها امروز به صحنه آمدند تا به ترامپ ثابت کنند که هوشیاری ملت ایران بالاتر از آن است که تحت تاثیر القات جریان ضد انقلابی قرار گیرد که با جریان استکبار و صهیونیست همراهی می‌کند گفت: مردم ما نشان دادند که به این سادگی‌ها صحنه را ترک نمی‌کنند.

زاهدی با اشاره به اینکه بزرگان و انسان‌های آزاده زیادی برای تعالی این آب و خاک و تحقق استقلال این سرزمین مبارزه کرده و جان خود را دادند گفت: انقلاب ما سال‌های سال مبارزه، شکنجه، تبعید و خون‌های زیادی را در کارنامه خود دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب در تمامی این سال‌ها حتی برای لحظه‌ای دست از دشمنی و خباثت برنداشتند گفت: هشت سال جنگ تحمیلی، توطئه برای راه‌اندازی چندین کودتا که در نطفه خفته شد، تحریم‌ها و فشار اقتصادی و توطئه‌ها مختلف در تمامی سال‌های پس از انقلاب همه اینها از جمله دشمنی‌ها علیه نظام و ملت ایران است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب به راه خود با وجود همه دشمنی‌ها و فتنه‌ها ادامه داد یادآورشد: تو دهنی که آمریکا از ملت ما خورد را از هیچ ملتی تاکنون نخورده است و امروز با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب ایران می‌گذرد کشور ما مسیر موفقیت و سر بلندی را با افتخار طی کرده و آمریکا در تمامی حرکت‌هایی که در منطقه انجام داده محکوم به شکست و ذلت شده است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با ایستادگی خود صلابت آمریکا و استکبار را نه در منطقه که در دنیا شکسته است افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت رهبری و  پشتیبانی ملت به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

زاهدی با بیان اینکه دهه پنجم انقلاب اسلامی دهه ذلت و خواری آمریکا و ایادی آن در منطقه است گفت: آمریکا در ۱۰ سال آینده سیلی محکمی از ملت‌های منطقه خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلابی مردمی است و به پشتوانه این ملت به موفقیت رسیده است گفت: ملت ما امروز با حضور گسترده خود نشان داد که روی پای خود می‌ایستد و سختی‌ها و فشار اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه را می‌پذیرد اما زیر بار ذلت و خاری نمی‌رود و امروز آمریکا و اروپا صدای وحدت و عزت ملت ایران را بشنوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب