کد خبر:3537 | ۱۸:۲۸:۰۰ - یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر خطیبی شهرداربردسیر : راه اندازی جمعه بازار بخش کوچکی از رسالت اجتماعی شهرداری است
سپهرآنلاین ، دکتر خطیبی شهرداربردسیر درگفتگو با خبرنگار سپهر بردسیر پیرامون موضوع راه اندازی جمعه بازار اظهار داشت : هدف شهردار ی بردسیر از راه اندازی جمعه بازارحمایت از مصرف کنندگان است  و افزود: احداث پارک و معابر و توسعه کالبدی شهر تنها بخشی از وظایف شهرداری است و مشارکتهای اجتماعی بخش بسیار مهم دیگری است که […]

سپهرآنلاین ، دکتر خطیبی شهرداربردسیر درگفتگو با خبرنگار سپهر بردسیر پیرامون موضوع راه اندازی جمعه بازار اظهار داشت : هدف شهردار ی بردسیر از راه اندازی جمعه بازارحمایت از مصرف کنندگان است  و افزود: احداث پارک و معابر و توسعه کالبدی شهر تنها بخشی از وظایف شهرداری است و مشارکتهای اجتماعی بخش بسیار مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. راه اندازی میادین فروش عمومی از جمله جمعه بازار فرصتی است برای ساماندهی فروشندگان دوره گرد و حمایت از مصرف کنندگان که به لطف خدا در شهر بردسیر محقق گردید.

وی در ادامه افزود: محدودیتی برای حضور فروشندگان بومی در جمعه بازار وجود ندارد و ایجاد یک فضای رقابتی سالم هدف اصلی شهرداری است.

شهردار بردسیر با بیان اینکه کسبه شهرستان میتوانند در جمعه بازار شرکت کنند تصریح کرد: امیدواریم فروشندگان بومی از پتانسیل این بازار به نحو مناسب استفاده کنند و تلاش خواهیم کرد تا ضعفهای موجود برطرف گردد.

این استاد دانشگاه که مدت ۳ماه  مسئولیت  شهرداری بردسیر را پذیرفته است ، رعایت انصاف و توجه به حقوق مصرف کنندگان را ضروری دانست و گفت : بهره مندی از بازارهای عمومی حق شهروندان است.

دکتر خطیبی وعده داد که به زودی شهروندان برنامه های فرهنگی اجتماعی ویژه و متفاوتی را از مجموعه شهرداری بردسیر شاهد خواهند بود.

شهردار بردسیر مشکلات مالی شهرداری را جدی دانست و گفت : با وجود تنگناهای مالی در ۳ ماهه اخیر فعالیتهای گسترده ای هم در حوزه شهرسازی و هم در حوزه فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته است.

وی در پایان از همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در راه اندازی جمعه بازار قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که سایر مسئولین نیز از فعالیتهای اجتماعی شهرداری حمایت کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب