کد خبر:3494 | ۱۸:۰۴:۲۱ - یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار کرمان:تشکیل دولت پشتیبان برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است
سپهرآنلاین ،استاندار کرمان گفت: باید دولت پشتیبان ایجاد کنیم و با توجه به اینکه کشور در دوران بسیار حساسی قرار گرفته است، فرصت‌های اقتصادی را از دست ندهیم. به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، علیرضا رزم‌حسینی  در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان منوجان با بیان اینکه ما نیازمند فرهنگ‌سازی کار و تلاش در […]

سپهرآنلاین ،استاندار کرمان گفت: باید دولت پشتیبان ایجاد کنیم و با توجه به اینکه کشور در دوران بسیار حساسی قرار گرفته است، فرصت‌های اقتصادی را از دست ندهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، علیرضا رزم‌حسینی  در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان منوجان با بیان اینکه ما نیازمند فرهنگ‌سازی کار و تلاش در بحث اقتصاد مقاومتی هستیم، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی در یک جمله یعنی تقویت خانوار روستایی و شهری و اینکه خانوارهای روستایی بتوانند با اقتصاد مقاومتی خانواده خود را عزتمند اداره کنند.

استاندار کرمان اضافه کرد: ما در استان سه ابزار مثلث اقتصاد مقاومتی، همدلی و تعامل، و معین اقتصادی را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم محروم‌ترین شهرستان استان را توانمند سازیم.

وی تصریح کرد: ما به دنبال تبلیغات نابه‌جا نیستیم بلکه به دنبال تعمیق فعالیت بوده و از این طریق باید دولت پشتیبان ایجاد کنیم و با توجه به اینکه کشور در دوران بسیار حساسی قرار گرفته است نباید فرصت‌های اقتصادی را از دست بدهیم.

استاندار کرمان با بیان اینکه آنچه دست‌‌یافتنی است همین فعالیت‌های اقتصادی به سبک استان کرمان است، بیان داشت: ما باید اقتصاد مقاومتی را در مساجد آموزش دهیم و این مهم در آینده‌ای نزدیک، یکی از لایه‌های بعدی کار ما است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب