کد خبر:3393 | ۱۸:۰۶:۳۹ - یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معارفه دکتر خطیبی شهردار جدید بردسیر
سپهرانلاین،فرماندار بردسیر:شهردای ها و پرسنل انها به عنوان پیشانی خدمت رسانی دستگاه های دولتی میتواند رضایت مردم را صدچندان کنند . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیر باحضور اعضای شورای اداری مراسم تکریم مهندس شهسواری شهردارسابق بردسیر و معارفه دکتر خطیبی به عنوان شهردار جدید بردسیر برگزارشد. فرماندار بردسیر ضمن تبریک هفته بسیج از […]

سپهرانلاین،فرماندار بردسیر:شهردای ها و پرسنل انها به عنوان پیشانی خدمت رسانی دستگاه های دولتی میتواند رضایت مردم را صدچندان کنند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسیر باحضور اعضای شورای اداری مراسم تکریم مهندس شهسواری شهردارسابق بردسیر و معارفه دکتر خطیبی به عنوان شهردار جدید بردسیر برگزارشد.

فرماندار بردسیر ضمن تبریک هفته بسیج از شهرداری به عنوان یکی از ارکان مهم خدمت رسانی به  مردم نام برد و گفت  درتمام دوران در انتخاب شهردار  حساسیت و دقت خاصی وجود داشته است.

وی عنوان داشت شورای شهر دربین گزینه های موجکد بهترین را انتخاب کرد که جای تبریک و تقدیرو تشکر دارد.

نماینده عالی دولت در بردسیر انتخاب دکتر خطیبی به عنوان  یک شهردار جوان پویا و با سابقه درخشان در دانشگاه را نشان از افقی روشن در مدیریت شهدی بردسیر دانست.

وی ضمن تبریک انتصاب دکتر تارم به سمت رئیس دانشگاه ازاد ازایشان به عنوان چهره ای  فرهیخته و نماد وحدت تمام دستگاه های اجرایی شهرستان نام برد.

رئیس شورای اداری از مجموعه تلاش ها و خدمات شهردار سابق و آزاده سرافراز مهندس شهسواری که منشا خدمات فراوانی بخصوص در زمینه عمرانی بود ویکی از بهترین دوران شهرداری را رقم زده است تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار از شهردار جدید بردسیر و دستگاه های اجرایی خواست با تعامل و همکاری روند رو به رشد توسعه شهربردسیر را ادامه دهند.

مهندس نجف پورهمچنین خواستار   بسیج تمام امکانات دولتی  جهت عمران و آبادانی شهربردسیرشد و افزود شهردار نسبت به برقراری عدالت اجتماعی درشهر و ارگان های وابسته خود اقدام و تمام ظرفیت ها را بکار گیرند.

فرماندار از زحمات شایسته مهندس سلمانی که مدتی را به عنوان سرپرست شهرداری ارائه خدمت نمودند تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد بردسیر نیز ضمن تبریک هفته بسیج و روز بسیج مستضعفین گفت امام راحل با فرمان خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را درچنین روزی پایه گذاری کردند که امروز شاهد ثمرات تفکر بسیجی آن در کشور و جهان هستیم .

وی بیان داشت امروز جهان اسلام با فرهنگ بسیجی به یک فتح بزرگ و شادی وصف ناپذیر دست یافته و این مهم فقط با مشارکت  گروه های مردمی در کشورهای عراق و سوریه و ایران میسرشد.

نماینده ولی فقیه اظهارداشت یکی ازبهترین دوره های شهرداری مربوط به دوره مدیریت ازاده سرافراز آقای مهندس شهسواری بودکه خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه نمودند.

وی ضمن تشکر ار مهندس سلمانی که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری مشغول خدمت بودند از تدبیر اعضای شورای اسلامی شهر به جهت انتخاب یکی دیگر از فرزندان بردسیر به عنوان شهردار نیزتشکر کرد.

دکتر تارم رئیس جدید دانشگاه ازاد انتخاب دکتر خطیبی را بعنوان یک چهره فرهیخته و دانشگاهی  به سمت شهرداری روشن برای شهربردسیر دانستند و از وی بعنوان یک مدیر پویا و با برنامه نام برد که دردوران مسئولیتشان دردانشگاه آزاد این واحد را از تعطیلی  نجات  و باعث رشد و بالندگی آن مجموعه شدند.

وی تغییر و تحول درمدیریت شهرداری را حق قانونی شورای شهر دانست و افزود این یک امر طبیعی است و بنا نیست یک مسئولی سالیان متوالی دریک سمت مسئولیت داشته باشد و انتخاب دکتر خطیبی به عنوان شهردارجدید کاملا مدبرانه و هوشمندانه است .

دکتر تارم از امضا وابلاغ حکم  شهردار بردسیر توسط استاندار تقدیرو تشکر کرد.

دکتر خطیبی شهردار جدیدبردسیر  نیزضمن تبریک هفته بسیج و پایان سیطره خبیثه داعش در کشورهای همسایه از اعتماد اعضای شورای شهر به جهت واگذاری  پست خطیر و حساس شهرداری تقدیروتشکر کرد.

شهردار جدید بردسیر بیان داشت  حوزه شهرداری به دلیل ریسک فراوان و داشتن تبعات  بسیارخاص و حساس است. وی ضمن تشکر از خدمات شهرداران سابق اظهارداشت اقای شاحیدری زمینه مالی و درامدهای شهرداری رافراهم‌ و آقای شهسواری نیز خدمات شایانی را در مباحث عمرانی ارائه نمودند.

دکتر وحید خطیبی  اولویت اول کاری خود را برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد و افزود این مهم سالها مغفول مانده و فقط مناطق خاصی از امکانات برخوردار هستند که باید اصلاح گردد و جمعیت اصلی شهر مورد توجه قرارگیرد .

شهردار ادامه داد ارائه خدمات به تمام اقشار باید بصورت یکسان انجام و درحق هیچ شهروندی نباید اجهاف صورت گیرد. وی میزان رضایت مندی افراد را از دیگر الویت های کارخود دانست و افزود :عدم رضایتمندی درکل کشور به صورت  یک آسیب اجتماعی درامده است.

شهردار تصریح کرد درامد زایی شهرداری باید از فشار به مردم به سمت صنایع و برقراری ارزش افزوده وحق آلایندگی  نیل پیدا کند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب