کد خبر:2246 | 13:44:42 - دوشنبه 23 فوریه 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر تارم امام جمعه بردسیر : تاکید همیشگی مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقتاومتی
سپهرآنلاین : حجت الاسلام والمسمین دکترمیثم تارم امام جمعه بردسیر درخطبه های نماز جمعه این هفته به یکی دیگر از وظایف حاکم اسلامی پرداخت واظهار داشت که حاکم اسلامی تمام کارهایی که انجام می دهد خالصانه وبه خاطر خدا ورضای الهی باشدوغیرازاین عمل انسانها ارزش ندارد وارزش عمل به جهت آن است که برای خدا […]

سپهرآنلاین : حجت الاسلام والمسمین دکترمیثم تارم امام جمعه بردسیر درخطبه های نماز جمعه این هفته به یکی دیگر از وظایف حاکم اسلامی پرداخت واظهار داشت که حاکم اسلامی تمام کارهایی که انجام می دهد خالصانه وبه خاطر خدا ورضای الهی باشدوغیرازاین عمل انسانها ارزش ندارد وارزش عمل به جهت آن است که برای خدا انجام شود وهرکس براساس عملش اجر وپاداش دارد. وپیامبر (ص) دراین مورد می فرماید: عمل واخلاص آن برای خدای تبارک وتعالی باشد واگر دراین مورد کوتاهی کند تمام رفتارش درپیشگاه خدا فاقد ارزش است وهیچ ثوابی بران نیست. یکی از کارهای شیطان تصرف درنیت مردم است آنها را وادار به ریا می کندکه عمل را برای غیر خدا انجام دهند. وظیفه دیگر حاکم اسامی خیرخواهی ونصیحت است اینکه همواره خیرخواه مردم باشندودرجهت رفع گرفتاریها ومشکلات مردم گام بردارند. ودیگر اینکه حضور مردم درجماعتها مثل راهپیمایی، انتخابات خیلی کارسازه وبسیاری ازمشکلات را حل می کند پس اگر مسلمانها وظایف خود را انجام دهند وبه خاطرخدا باشد وخیرخواه مدیران باشند و درسرنوشت خودشان در خصوص مسائل سیاسی واجتماعی وغیره..مشارکت داشته باشند قطعا” جامعه بهتری خواهیم داشت.

دکتر تارم درخطبه دوم به مناسبتهای هفته ، ودیدار رهبر عزیزکشورمان با مردم آذربایجان مردمی که به مناسبت شهادت شهدای ۱۹ دی وشهدای قم قیام کردند وعده ای به شهادت رسیدند همه ساله این مردم بارهبرعزیز دراین مناسبت دیداری  دارند وجامعه اسلامی ما از این سخنان گهربار وجامع و کامل مقام معظم رهبری در روز چهارشنبه هفته گذشته برخوردارشدند واز حضورکم سابقه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که دربسیاری از جاها برگزار گردید تقدیر وتشکر نمود ومقام معظم رهبری فرمود که غربیها وآمریکایها با برنامه ریزی واستفاده از شیوه های کارشکنی درفعالیتهای اقتصادی ایران با کشورهای منطقه ودورزدن ایران سعی دارنداز حدود نفت وگاز به صورت هوایی وزمینی استفاده کنند واز سالهای پیش مبادله اقتصادی تا به امروز ادامه داشته است اما مقام معظم رهبری تکیه به این دارند که ما از امکانات داخلی واقتصاد  مقاومتی استفاده کنیم وما باید نیازمان را به صادرات نفت کم کنیم همانند سالهای قبل از نظر اقتصادی به مرحله ای برسیم که چاههای نفت را ببندیم وبدون اتکا به نفت اقتصاد نفت را اداره کنیم .

تارم درادامه به روز شهدای روحانیت اشاره کرد که دراین روز نماینده امام شهید محلاتی به همراه نمایندگان در هواپیما مورد هجوم هواپیمای صدام قرار گرفتند  وبه شهادت رسیدند  وبا موافقت امام این روز به این نام نامگذاری شد وقتی نگاه می کنیم که حدود ۴۳۶۳ نفر روحانیت در جنگ تحمیلی شرکت کردند که از این تعداد ۱۴۳ نفر به درجه شهادت رسیدند و۱۲۴ نفر انها آرپیجی زن بودند وتعدادی هم در خط مقدم جبهه بودند.

وی درآخر در آستانه میلاد قهرمان کربلا دختر مولای متقیان حضرت زینب کبری را به همه تبریک گفته وضمن گرامیداشت این روز را به همه پرستاران تبریک عرض نمود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب